• Черкаси, Придніпровський район, вул. Байди Вишневецького, буд. 37

ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ЦІН ТА ТАРИФІВ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЕНЕРГІЮ

Відповідно до ч.6 ст.72 Закону України «Про ринок електричної енергії», постачання електричної енергії споживачам, а також надання послуг, пов’язаних з постачанням електричної енергії, здійснюються за вільними цінами, крім випадків, встановлених цим Законом.

Зважаючи на викладене, точна ціна електричної енергії, спосіб та умови оплати за спожиту електричну енергію, формується в залежності від обсягу придбання, умов оплати та встановлюється сторонами в Договорі для конкретного споживача на умовах обраної  або індивідуальної комерційної пропозиції або за результатами проведення процедури закупівлі  відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» від  25.12.2015 р. № 922-VIII (зі змінами).

УВАГА!!! Інформація для споживачів електричної енергії

Планова ціна на електричну енергію для споживачів з серпня 2023 року становить:

Комерційна пропозиція №1 “Аванс”   –  6,03 грн/кВт (з ПДВ)*

Комерційна пропозиція №2 “Аванс, планова”  –  6,12 грн/кВт (з ПДВ)*

Комерційна пропозиція №3 “Планова”  – 6,18 грн/кВт (з ПДВ)* 

Комерційна пропозиція №4 “Післяоплата” – 6,324 грн/кВт (з ПДВ)*

Комерційна пропозиція №5 “Бюджет” (Зразок для публічних закупівель) – ціна визначається на умовах тендерної документації та за результатами проведення процедури закупівлі

* – ціна включає тариф на послуги з передачі електричної енергії 

     та не включає тариф на послуги з розподілу електричної енергії.

Відповідно до пп. 21 п. 5.2.2., п. 9.2.2.  ПРРЕЕ  попереджаємо Вас, що у разі настання факту коливання ціни на електричну енергію на ринку в бік збільшення, протягом дії Договору про постачання електричної енергії споживачу, ТОВ «ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД» буде ініційовано внесення змін до умов Договору в частині збільшення  ціни за одиницю товару пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку *.

* – для споживачів, на яких поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» № 922-VIII від 25.12.2015 року,  внесення змін до умов Договору в частині збільшення  ціни за одиницю товару відбувається у відповідності до вимог пункту 2 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку, але в межах до 10 відсотків, за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю..

У разі настання відповідних подій (коливання ціни на електричну енергію на ринку в бік збільшення) Споживачам будуть надіслані проєкти додаткових угод  з документальним підтвердженням та обґрунтуванням підстав внесення змін відповідно до умов договору.

Нагадуємо Вам про право розірвати Договір у разі, якщо нові умови будуть для Вас неприйнятними, та змінити електропостачальника, попередивши Постачальника за 21 день.

Ця інформація є попередженням Постачальника на усі випадки внесення змін до договору про постачання електричної енергії Споживачу, у зв’язку з коливанням ціни електричної енергії на ринку, протягом часу його дії.

З Інформацією щодо актуальних цін купівлі-продажу електричної енергії на ринку “на добу наперед” (РДН) та внутрішньодобовому ринку (ВДР), відповідно до даних ДП “Оператор ринку”, можливо ознайомитись за посиланням: https://www.oree.com.ua/index.php/control/results_mo/DAM

Інформація щодо актуальних цін купівлі-продажу електричної енергії на ринку двосторонніх договорів,відповідно до даних ТОВ “Українська енергетична біржа”, ознайомитись з якою можливо за посиланням https://www.ueex.com.ua/exchange-quotations/electric-power/indexes/

Інформація щодо діючого тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПрАТ “НЕК “УКРЕНЕРГО”, згідно постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), за посиланням: http://www.nerc.gov.ua/

З 01 грудня 2020 року був введений в дію тариф на послуги з передачі електричної енергії відповідно до Постанови НКРЕКП від 04.11.2020 № 1998 “Про внесення змін до постанови НКРЕКП від 10 грудня 2019 року № 2668“.

З інформацією щодо діючого тарифу на послуги з передачі електричної енергії ПрАТ “НЕК “УКРЕНЕРГО”, що діяв з 01.12.2020 року, згідно постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), можливо ознайомитись за посиланням: http://www.nerc.gov.ua/

З інформацією щодо діючих тарифів на послуги з розподілу електричної енергії, що діяли з 01.09.2020 року, згідно постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), можливо ознайомитись за посиланням: https://www.nerc.gov.ua/

УВАГА:З 01 січня 2024 року встановлено тариф на послуги з передачі електричної енергії ПРАТ «НЕК «УКРЕНЕРГО» на рівні 528,57 грн/МВт·год (без урахування податку на додану вартість) відповідно до Постанови НКРЕКП від 09.12.2023 № 2322 “Про встановлення тарифу на послуги з передачі електричної енергії НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2024 рік“, ознайомитись з якою можливо за посиланням: https://www.nerc.gov.ua/

Встановленно тарифи на послуги з розподілу електричної енергії із застосуванням стимулюючого регулювання, що набрали чинності з 01 січня 2024 року, ознайомитись з якими можливо за посиланням: https:/www.nerc.gov.ua/

Тарифи на послуги з розподілу електричної енергії, що діють з 01 січня 2024 року

ПОВІДОМЛЕННЯ для споживачів:

ТОВ «ЕНЕРДЖИГАЗТРЕЙД», як Постачальник електричної енергії за договором про постачання електричної енергії споживачу (надалі – Договір), на виконання вимог п.п.3.1.1., 9.2.2. Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р. № 312 інформує про можливу зміну умов договору про постачання електричної енергії споживачу з наступного місяця за розрахунковим в частині підвищення ціни за одиницю товару – електричної енергії, у зв’язку зі зміною біржових котирувань (коливанням ціни на ринку електричної енергії) в бік збільшення в порівнянні з періодом початку постачання електричної енергії відповідно до умов Договору та внесених змін, якщо такі умови настануть.

Просимо також врахувати при плануванні закупівель електричної енергії, що постановою НКРЕКП № 1126 від 27.06.2023 «Про встановлення граничних цін на ринку «на добу наперед», внутрішньодобовому ринку та балансуючому ринку»  з 01.07.2023 встановлено максимальні граничні ціни ринку «на добу наперед» та навнутрішньодобовому ринку: з 00:00 до 07:00 та з 23:00 до 24:00 – 3 000,00 грн/МВт·год; з 07:00 до 19:00 – 5 600,00 грн/МВт·год; з 19:00 до 23:00 – 7 200,00 грн/МВт·год (без ПДВ). На балансуючому ринку: максимальна гранична ціна – 125 % від ціни РДН, визначеної оператором ринку для кожного розрахункового періоду відповідної доби постачання; мінімальна гранична ціна – 0,01 грн/МВт·год.

Ця постанова набирала чинності 30 червня 2023 року.

Тобто, ціни закупівлі електроенергії на РДН та ВДР з 01.07.2023 р. формуються в діапазоні цін в залежності від годин доби постачання з максимально гранічною ціною до 7,2 грн. за 1 кВт*год без ПДВ та тарифів на послуги з передачі та розподілу електроенергії.

У випадку відмови від запропонованих Постачальником змін до істотних умов Договору, просимо Вас надати обґрунтовані заперечення проти змін умов Договору протягом 20 календарних днів з дати оголошення/публікації/отримання оферти про такі зміни, будь-якими засобами зв’язку, які вказані у договорі про постачання електричної енергії або на офіційному сайті Постачальника. Відсутність вказаних заперечень Споживача свідчить про мовчазну згоду на застосування запропонованих змін істотних умов до Договору та обов’язку підписати погоджений сторонами проєкт додаткової угоди до Договору.

Нагадуємо Вам про право  припинити дію договору  та змінити електропостачальника, а також отримувати електричну енергію від постачальника «останньої надії», у випадку не узгодження в майбутньому змін до Договору, шляхом розірвання договору, попередивши нас, як Постачальника, за 21 календарний день до вказаної події, з наданням проєкту додаткової угоди про розірвання договору.